MARDİN DERİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Etkileşimli Tahta İhtiyaç Tespiti

EK-1 Etkileşimli Tahta Kurulacak Yerlere ait yönerge doğrultusunda; 1- Etkileşimli Tahta kurulumu yapılmış ancak yeni Etkileşimli Tahta ihtiyacı ortaya çıkmış okullar ve 2- Daha önce Etkileşimli Tahta kurulmamış okulların Etkileşimli Tahta ihtiyacının ivedilikle tespit edilip ek Etkileşimli Tahta İhtiyaç Tespit Formuna (Formun Formatı Değiştirilmeden) işlenerek 17/08/2018 Cuma saat 15:00 a kadar müdürlüğünüz resmi e-posta adresinden gönderilmesi hususunda gereğini rica ederim. NOT: Mükerrer talep oluşmaması amacıyla; Aynı binayı kullanan okullar için sadece EV SAHİBİ kuruma Etkileşimli Tahta ihtiyacı yazılacak. Diğer kurum için 0 (sıfır sayısı) girilecektir. Örneğin: Aynı binayı hem ilkokul, hem ortaokul (veya İmam hatip ortaokulu) kullanıyor ise sadece bina sahibi kurum için Etkileşimli Tahta ihtiyacı belirtilecek, binayı kullanan diğer kurumlar sıfır (0) olarak yazılacaktır.
Etkileşimli Tahta İhtiyaç Tespiti

 

"Etkileşimli Tahta İhtiyaç Tespit Formu"nu indirmek için TIKLAYINIZ.

 Yukarıdaki Formu doldurarak 16/08/2018 perşembe günü mesai bitimine kadar temel.egitim.derik@gmail.com adresine gönderelim.

Prof. Dr. Aydın Ayaydın Caddesi Hükümet Konağı B Blok - 0482 251 32 42

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.